+420 775 298 999  radim.falc@dif.cz

Služby

Optická a laserová měření

Firma dif® spol. s.r.o. kombinuje měření polohy a výšky laserem a geodetickými přístroji za použití přístrojů firem EASY-LASER® a LEICA Geosystems®.

více informací

Vibrační diagnostika

Podrobná znalost technického stavu stroje je nezbytná pro rozhodnutí, jak dlouho stroj ještě provozovat, nebo zda je nutné provést opravu.

více informací

Online systémy

Cena za havárii stroje stoupá. Podstatná není jen cena opravy, ale prostoje technologické linky. Řada strojů není dodnes diagnostikována a údržby neví, v jakém technickém stavu se zařízení nachází.

více informací

Prodej laserů a podložek

Easy-Laser® je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů laserových měřicích systémů pro všechny typy průmyslu.

více informací

Firma dif se zaměřuje na poskytování služeb pro výrobní podniky. Mimo provádění optických měření, vibrační diagnostiky, monitorování vibrací a prodeje laserových ustavovacích systémů Easy-Laser® naplňujeme heslo …už nikdy žádná porucha! S pomocí vibrační diagnostiky, přesných optických měření, výpočetních metod, návrhů uložení ložisek, nebo analýzy mazání můžeme pomoci řešit technické problémy strojů.

Zákaznická podpora

Zákazníci se na nás obrací podobným typem otázek. Pokud vás trápí podobné, zavolejte, nebo napište.

Rychlost

„Můj papírenský stroj potřebuji provozovat při vyšší rychlosti a tím vyrábět více. Co proto musím z pohledu stroje provést?

„Drátotažný stroj pracuje při různé rychlosti návinu. Někdy však dochází k častým přetrhům a stroj se celý třepe, když otáčky změním, problém ustane. Co je toho příčinou?

Životnost

„Převodovka velkého stroje má nízkou životnost, ložiska mají být v provozu 10 let a nám vydrží méně než 2 měsíce. Je možné zvýšit životnost?

„Dlouhý stroj na výrobu lan není možné provozovat při konstrukčních otáčkách. Umíte zjistit kde je problém a stroj opravit?

Zahřívání

„Čerpadlo v energetice se zahřívá na provozní teplotu 70°C. Po náběhu provozu je v pořádku, později se zvýší vibrace. Umíte změřit termické růsty a stroj ustavit?

Vibrace

„Provozujeme dva rotační kompenzátory účiníku s výkonem 15 MW. Jeden má klidný chod a druhý má vysoké vibrace. Umíte stroj vyvážit?

Partneři