+420 775 298 999  radim.falc@dif.cz

Školení

Kurzy pořádá partnerská organizace Diagnostický a technický institut Bohumín – DTI.

Vibrační diagnostika strojů

Kurzy jsou zpracovány a vedeny předními odborníky z praxe i školství. Vychází z platné normy ČSN ISO 18436-2 s názvem „Monitorování stavu a diagnostika strojů“. Absolvování kurzů je nezbytným předpokladem pro certifikační zkoušku Technik diagnostik - vibrodiagnostik. Kurzy se liší hloubkou znalostí absolventů a rozsahem výuky, jsou rozděleny do 4 kategorií.

Montážní a optická měření

V současné době neexistuje ucelené studium měřicích metod a postupů určených pro oblast montáže a údržby strojů a strojních celků. V praxi se mimo metod klasických používají měření laserová a geodetická. Absolvování kurzů je nezbytným předpokladem pro certifikační zkoušku Technik – diagnostik pro ustavování strojů. Kurzy se liší hloubkou znalostí absolventů a rozsahem výuky. Jsou přednášeny měření strojů - geodetické a laserové. Všechna školení obsahují také praktickou část – měření a vyhodnocení.

Konferenční činnost

Prostory, ve kterých je DTI umístěno, umožňují pořádání seminářů a konferencí pro 20 osob. Semináře popularizují moderní technické metody z oblasti údržby strojů a zařízení a zároveň dovolují prezentaci firem.

Školící prostory sídlo společnosti

Soubory ke stažení

Partneři