+420 775 298 999  radim.falc@dif.cz

Úvod  /  Prodej  /  Lasery

Lasery

Pro zajištění co nejkvalitnějšího ustavení strojů a zařízení, nabízíme našim zákazníkům měřicí a ustavovací laserové systémy Easy-Laser, včetně kompletní produktové řady “E-Series” a nejnovějších modelů generace přístrojů “XT”, u kterých je možné zobrazit a uchovávat výsledky měření v robustní displejové jednotce nebo v běžném tabletu či mobilním telefonu.

Produkty značky Easy-Laser zahrnují celou řadu ustavovacích systémů s jednoduchým ovládáním, velkým barevným, 5,7″ VGA displejem, rozšířenou pamětí (můžete uložit až 100.000 měření), komunikací mezi detektory a zobrazovací jednotkou pomocí bezdrátové Bluetooth® technologie, vkládáním dat o stroji pomocí čtečky čárových kódů a robustní konstrukcí. Nejvyšší kvalita a spolehlivost je zaručena dlouhou záruční lhůtou, která se u všech systémů Easy-Laser pohybuje mezi 2 a 4 roky v závislosti na typu produktu. Laserové systémy Easy-Laser můžeme rozdělit do 3 hlavních skupin:

Laserové systémy pro ustavování hřídelů - Tyto systémy jsou vhodné jak pro nejjednodušší ustavení horizontálních strojů, tak i pro náročná ustavení jakýchkoli dalších druhů rotačních strojů, např. i v prostředí s nebezpečím výbuchu (certifikace ATEX / Ex).

Laserové systémy pro geometrická měření - Ustavovací systémy s geometrickými měřeními zahrnují širokou škálu typů měření. Nabízíme Vám laserové systémy Easy-Laser pro specifická měření, s možností jejich snadného rozšíření, kombinace s jinými systémy nebo aktualizace softwaru, aby co nejvíce vyhovoval potřebám Vaší firmy. Toto příslušenství je možné zakoupit ihned při pořízení systému, nebo v případě vzniku požadavku na nová měření i kdykoli v budoucnu.

Laserové systémy pro ustavování řemenic - Naše společnost nabízí kompletní sortiment přístrojů Easy-Laser pro přesné ustavování řemenic. Můžete se rozhodnout pro “vizuální” zobrazení výsledků na terčíku, na digitálním displeji, nebo pro připojení systému k zobrazovací jednotce – což umožňuje např. tisk reportů nebo uložení naměřených dat.

 

E180 BTA digital - ustavování řemenic

E180 BTA digital - ustavování řemenic

Typické aplikace: většina typů pohonů – klínový řemen, rozvodový řemen, plochý pásový řemen a řetězové pohony

E290 - digitální přesná vodováha

E290 - digitální přesná vodováha

Typické aplikace: rychlý a spolehlivý doplněk při rovnání různých typů strojů, základů nebo válců

E420 - ustavování hřídelů

E420 - ustavování hřídelů

Typické aplikace: horizontální, vertikální a přírubové rotační stroje

E710 - ustavování hřídelů

E710 - ustavování hřídelů

Typické aplikace: horizontální, vertikální, přírubové rotační stroje a soustrojí (max. 10 strojů v řadě)
za použití příslušenství: kardanové stroje, ustavování řemenic, měření vibrací, některé geometrické funkce (přímost a rovinnost), ostatní geometrické funkce dostupné v případě dokoupení potřebného příslušenství

E940 - obráběcí stroje

E940 - obráběcí stroje

Typické aplikace: Přímost osy stroje, směr vřetena, vřeteno na vřeteno, pravoúhlost mezi osami strojů, rovinnost pracovních desek nebo loží strojů, kontrola vůlí a celkového stavu ložisek (g)
Za použití vhodného příslušenství je možné provést libovolný typ měření (vč. ustavování řemenic nebo hřídelí). Zobrazovací jednotka obsahuje všechny měřící programy, které jsou dostupné pro systémy Easy-Laser.

E950 - přímé otvory

E950 - přímé otvory

Typické aplikace:
E950-A a E950-C: především pro dieselové motory (např. ložiska klikových a vačkových hřídelí), převodovky, kompresory a podobná zařízení. Aplikace pro měření polohování obrobků v obráběcích strojích.
E950-B: určený především pro instalace vrtulových hřídelí do lodí, nosných ložisek, převodovky a motory.
Společné pro všechny verze: přímost hřídelí, základů apod. Za použití příslušenství je možné přizpůsobit systém pro libovolný druh měření, včetně ustavování řemenic a hřídelí.

E975 - rovnoběžnost válců

E975 - rovnoběžnost válců

Typické aplikace: rovnoběžnost válců,
Za použití příslušenství: veškeré další geometrické funkce, ustavování hřídelí a řemenic

XT190 BTA - ustavování řemenic

XT190 BTA - ustavování řemenic

Typické aplikace: většina typů pohonů – klínový řemen, rozvodový řemen, plochý pásový řemen a řetězové pohony

XT440 - ustavování hřídelů

Tip
XT440 - ustavování hřídelů

Typické aplikace: horizontální a vertikální rotační stroje

Partneři