+420 775 298 999  radim.falc@dif.cz

O nás

Firma dif® se na trhu úspěšně prezentuje od roku 1990. Využívá teoretických znalostí a jedinečného know-how získaného praxí při řešení technických problémů strojů. Heslem firmy je "...už nikdy žádná porucha".

Obor činnosti

Hlavními obory činnosti jsou: provozní optická a montážní měření, vibrační diagnostika strojů, instalace diagnostických on-line systémů. V poslední době se zvyšuje zájem o komplexní posouzení strojů z pohledu provozuschopnosti nebo zvýšení rychlosti. Firma dif® je prodejcem laserů EASY-LASER® pro ustavování strojů. S tím souvisí výroba a prodej podložek pro ustavení strojů - standardních i nestandardních, vyrobených podle přání zákazníka. Podložky jsou vyráběny z nerezových plechů a folií.

Významným oborem činnosti je instalace diagnostických on-line systémů. Zde spolupracujeme s firmami B&R a ifm. Součástí On-line diagnostických systémů je prezentace výsledků v prostředí vizualizace SCADA Promotic, které vyvíjí firma Microsys®. Také s ní navázala fa dif spolupráci.

Oblasti působení fy dif® jsou zejména papírenský průmysl, energetika, strojírenství, automobilový průmysl.

Naši zákazníci

K důležitým zákazníkům firmy dif® patří hlavně velké papírenské podniky, například: Mondi Štětí a.s., Smurfit Kappa Czech s.r.o. závod Morava Paper, Žimrovice, a.s. . K dalším významným zákazníkům patří výrobce papírenských strojů: Papcel Litovel a.s., KIMBERLY-CLARK s.r.o. Jaroměř, ŽDB drátovna a.s. Bohumín, Saint-Gobain Adfors, s.r.o.,

Automobilový průmysl je závislý na spolehlivosti výrobních linek. Firma dif® instalovala on-line diagnostické systémy v podnicích: ŠKODA AUTO, a. s., Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech s. r. o

V zahraničí realizovala firma významné zakázky mimo jiné ve Slovinsku, Rumunsku, Rusku, Polsku, Ukrajině, Bělorusku, Mexiku.

Možnosti školení

V poslední době jsou cenné zkušenosti a poznatky zúročeny a předávány dále v uceleném souboru školení, v oboru optických měření, ustavování a vibrační diagnostiky, které ve spolupráci s dif® VŠB-TU Ostrava a ATD ČR pořádá - Diagnostický a technický institut Bohumín.

Partneři