+420 775 298 999  radim.falc@dif.cz

Úvod  /  Prodej  /  Lasery  /  Ustavování hřídelů  /  XT770 - ustavování hřídelů

XT770 - ustavování hřídelů

Typické aplikace:
- horizontální a vertikální rotační stroje i soustrojí (neomezený počet strojů v řadě)
- měření zkrutu základů
- v sadě s otočným laserovým vysílačem D22 (XT770 GEO KIT) možnost základních geometrických měření (přímost, rovinnost)
- za použití příslušenství: měření řemenic s digitální přesností (laser XT190 BTA); měření vibrací (vibrometr XT280 VIB)

Měna:

Kód:

XT770 je nejnovějším systémem řady “Generation XT”. Sestava XT770 GEO KIT s otočným laserem D22 umožňuje díky dvouosým měřicím jednotkám, kromě klasických měření souososti hřídelů, provádět také základní geometrická měření.

Pomocí systému Easy-Laser XT770 můžete ustavovat horizontální, vertikální/přírubové stroje i soustrojí, změřit zkrut základů, volnou patku, vůli v ložisku atd. Program EasyTrend umožňuje sledovat pohyb stroje v průběhu času. To je užitečné při kontrole tepelné roztažnosti a problémů s pnutím potrubí.

Produkty řady XT jsou robustní, odolné prachu i vodě (krytí IP66 a IP67). Díky dlouhé provozní době (až 16 hodin u displejové jednotky a 24 hodin u měřicích jednotek) budete moci dokončit jakékoliv měření i v těch nejtěžších podmínkách. Displejová jednotka XT11 je standardně vybavena fotoaparátem s rozlišením 13 Mpx, navíc ji můžete doplnit o IČ kameru, takže k výsledkům měření můžete přidat tepelný obraz stroje před a po jeho ustavení.

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 

Soubory ke stažení

Partneři