+420 775 298 999  radim.falc@dif.cz

TIP! Ustavování hřídelí - Easy-Laser XT440

XT440 je prvním modelem řady ustavovacích systémů “Generation XT”, která vychází z technologie využití více platform – to znamená, že naměřené hodnoty budete moci zobrazit na různých mobilních zařízeních, včetně vlastní zobrazovací jednotky Easy-Laser XT11.

ukázka měření

Produkty řady XT jsou robustní, odolné prachu i vodě (krytí IP66 a IP67). Díky dlouhé provozní době (až 16 hodin u displejové jednotky a 24 hodin u měřicích jednotek) budete moci dokončit jakékoliv měření i v těch nejtěžších podmínkách. Displejová jednotka XT11 je standardně vybavena fotoaparátem s rozlišením 13 Mpx, navíc ji můžete doplnit o IČ kameru, takže k výsledkům měření můžete přidat tepelný obraz stroje před a po jeho ustavení.

 

Nejdůležitější vlatnosti

  • ZOBRAZENÍ DAT NA VÍCE PLATFORMÁCH - Na výběr iOS, Android nebo displejová jednotka
    Easy-Laser® XT.
  • VŠECHNY PROGRAMY V JEDNÉ APLIKACI - Veškeré měřicí programy jsou obsaženy v jediné přehledné aplikaci XT, která je ke stažení zdarma.
  • ŽÁDNÁ OMEZENÍ - Systém lze zakoupit buď s displejovou jednotkou Easy-Laser® nebo bez ní.
  • ROBUSTNÍ KONSTRUKCE - Pro výjimečnou odolnost v náročném prostředí.
  • MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA - Kombinujte několik měřicích jednotek s displejem podle vašeho výběru nebo použijte různé displeje s jednou sadou měřicích jednotek. Žádné dohady ohledně licencí.

 

Co můžeme měřit a ustavovat

  • HORIZONTÁLNÍ STROJE - Pro ustavování horizontálně spojených strojů. Jednoduchý a intuitivní SW, který vás navede krok za krokem celým měřením. Na výběr z měření pomocí funkce EasyTurn™ s pootočením hřídele o min. 20° ve 3 různých pozicích nebo metodou 9-12-3.
  • VERTIKÁLNÍ / PŘÍRUBOVÉ STROJE - Tento program se používá pro ustavování vertikálních a přírubových strojů. (Dostupné v roce 2017)
  • HODNOTY – DIGITÁLNÍ ÚCHYLKOMĚR - Postup měření u programu VALUES/HODNOTY je stejný, jako se spárovou měrkou, ale navíc s možností zaznamenání výsledků měření. Můžete jej také použít pro kontrolu vůle na ložisku nebo zatížení hřídele.

 

Soubory ke stažení

Zpět

Partneři